Dažnai užduodami klausimai

Kas yra „Private Label“ produktai? 

„Private Label“ yra produktai, kuriuos gaminame ir išpilstome pagal jūsų specifinius poreikius. Tokius produktus galite parduoti naudodami savo prekės ženklo pavadinimą ir identitetą. Kaip gamintojas, mes galime sukurti plataus ir mažo asortimento produktų linijas ar pavienius gaminius, kurių gamybos laikas yra itin greitas.

Kiek laiko trunka kosmetikos produkto formulės kūrimas?

Priklausomai nuo individualių užsakovo poreikių, formulės kūrimas gali trukti nuo 4 iki 12 savaičių. 

Kokie tyrimai yra būtini atlikti kosmetikos produktui prieš pradedant juo prekiauti?

Kosmetikos gaminiui yra atliekami stabilumo, antimikrobinės apsaugos įvertinimo, mikrobiologiniai ir dermatologiniai tyrimai.

Kiek laiko trunka būtini kosmetikos produkto tyrimai ir dokumentacijos paruošimas?

Po formulės patvirtinimo kosmetikos produkto tyrimai užtrunka iki 60 d.d. Kosmetikos produkto informacijos bylą paruošime per 10 d.d. 

Ar turite jau paruoštas kosmetikos produkto formuluotes? 

Galime pasiūlyti standartines kosmetikos produktų formuluotes, kurias galima koreguoti pagal individualius poreikius. 

Ar galima naudoti savo ingredientus kuriant kosmetikos produkto formulę?

Pateikus saugos duomenų lapą ir ingrediento kokybės dokumentus, sukursime produkto formulę su jūsų ingredientais. 

Kokius kosmetikos ingredientus naudojate?

Mes naudojame tik aukščiausios kokybės ingredientus iš pirmaujančių pramonės gamintojų Europoje ir JK. Sąmoningai atsirenkame ingredientus, tausojančius gamtą. 

Ar kuriami produktai atitinka kosmetikos reglamentą? 

Esame atsakingas tiekėjas, tad pasirūpiname Europos kosmetikos reguliavimo procedūra ir įkeliame jūsų prekės ženklo produktus į ES kosmetikos portalą, jei gaminius parduodate Europoje. 

Kokia svarbi informacija ar įspėjimai turi būti pavaizduoti gaminio etiketėje?

Mes pasirūpiname ir informuojame apie atitinkamus įspėjimus, piktogramas ir kitą reikalingą informaciją, kuri turi būti vaizduojama jūsų gaminių etiketėse.

Ar galima naudoti savo indelius?

Galite naudoti savo turimus indelius ar kitas pakuotes. Esant poreikiui, už papildomą mokestį, išpilstysime kosmetikos produktus į jūsų indelius.

Koks yra minimalus užsakymo kiekis (MOQ) individualiems produktams? 

Minimalus MOQ gali būti nuo 500 iki 1000 vienetų pasirinktoms formulėms. 

Kuo skiriasi produkto pagaminimo data, galiojimo laikas ir galiojimo laikas po atidarymo (PAO)?

Produkto pagaminimo data – tai data, kada buvo pagaminta kosmetikos produkto partija. Šią datą gamintojas spausdina ant pakuotės, tačiau tai nėra būtina. Galiojimo laikas – tai data, po kurios baigsis kosmetikos gaminio galiojimas ir jo naudojimo tęsti negalima. Paprastai ši data privalo būti nurodyta tik kosmetikai, kurios tinkamumo laikas yra 30 mėnesių ar trumpesnis. Ši data turi būti atspausdinta ant gaminio pakuotės forma mėnuo/metai arba diena/mėnuo/metai, pavyzdžiui: Exp. 09/23 reiškia, kad produktą galite naudoti tik iki 2023 m. rugsėjo mėn. Jei kosmetikos gaminio galiojimo laikas yra ilgesnis nei 30 mėnesių (pavyzdžiui, 3 metai), galiojimo laikas greičiausiai nebus atspausdintas, tačiau tai nereiškia, kad produktą galite naudoti visus 3 metus ar ilgiau. Tokiu atveju naudojamas laikotarpio po atidarymo (angl. Period After Opening – PAO) ženklas. Šis ženklas yra maža ikonėlė, kuri vaizduoja atidarytą kosmetikos indelį su skaičiumi ir raide M, kur skaičius rodo, kiek mėnesių produktą galima saugiai naudoti atidarius. Pavyzdžiui, 6M reiškia, kad produktą galima naudoti šešis mėnesius po atidarymo; 12M reiškia, kad gaminį galima naudoti dvylika mėnesių nuo jo atidarymo ir t.t.

Kokios galimos kosmetikos, kurios galiojimo laikas pasibaigęs, naudojimo pasekmės?

Geriausiu atveju kosmetikos produktas, kurio galiojimo laikas pasibaigęs, praranda savo funkcionalumą (savybes). Taip pat, produktas gali pakeisti savo išvaizdą, kvapą ar spalvą. Blogiausiu atveju kosmetikos produktas gali sukelti odos sudirginimą, dermatitą, alergines reakcijas ar netgi rimtą infekciją.