THE LAB kosmetikos laboratorijos paslaugos

Kosmetikos produktų formulių kūrimas

Atsižvelgdami į individualius jūsų poreikius, sukursime kosmetikos produkto formulę, atliksime jos testavimą, paruošime gaminio informacijos bylą ir notifikuosime jūsų produktą.

Kosmetikos produktų gamyba

Užtikrinsime nenutrūkstamą kosmetikos produktui reikalingų žaliavų tiekimą bei gamybą, atitinkančią aukščiausią kokybės standartą.

Kosmetikos produktų išpilstymas ir etiketavimas

Esant poreikiui, pasirūpinsime nenutrūkstamu pakuočių ir etikečių tiekimu bei produkto paruošimu galutiniam vartotojui.

Jūsų prekinio ženklo komunikacija

Paruošime jūsų produktų aprašymus ir prekinio ženklo komunikacijos gaires, kuriomis galėsite vadovautis. Esant poreikiui padėsime paruošti išsamią komunikacijos strategiją.

THE LAB komanda siūlo

NEMOKAMAS ir greitas konsultacijas vos per 48 valandas nuo užklausos pateikimo.

NEMOKAMUS jūsų produktų pavyzdžius viso kūrybinio proceso metu.

PATYRUSIĄ komandą, kurią sudaro kosmetikos chemijos specialistai ir biochemijos srities mokslų daktarai.

LIETUVOJE pagamintus produktus, atitinkančius visus ES kosmetikos saugos reikalavimus.

ATSEKAMUMĄ gamybos procese ir dokumentacijoje.

GALIMYBĘ pagaminti mažus produktų kiekius (MOQ) individualiems užsakymams.

KOSMETIKOS gamybą pradedančiomis / mažomis / vidutinėmis įmonėms.

Kosmetika viešbučiams

Viešbučiai turi savo unikalų identitetą, kurio dalis neabejotinai yra ir kosmetikos priemonės, pasitinkančios svečius vonios kambaryje. THE LAB komanda gali sukurti išskirtinės kokybės produktus, kurie jūsų klientų viešnagę pavers dar įsimintinesne, o tai suteiks galimybę išsiskirti iš konkurentų bei plėsti lojalių klientų ratą. Produktų formulės gali būti derinamos pagal konkrečius poreikius tam, kad geriausiai atspindėtų viešbučio atmosferą.  

Kosmetika SPA centrams

THE LAB gali sukurti efektyvius kosmetikos produktus, skirtus naudojimui SPA procedūrų metu. Sukurti produktai leis klientams pasiūlyti išskirtinės kokybės, personalizuotas paslaugas, kurios neabejotinai pagerins svečių patirtį bei padės sustiprinti prekės ženklo poziciją.

Kosmetika kosmetologams

Profesionalių odos priežiūros priemonių rinka kasmet pasiūlo inovatyvius sprendimus įvairioms odos problemoms spręsti, pavyzdžiui, aknė, hiperpigmentacija, senstančios odos problemos ir t.t. Didėjantis informuotumas apie odos priežiūrą, profesionalias procedūras ir naudingas odos priežiūros produktų savybes reikalauja aukščiausios kokybės ir efektyvumo produktų. THE LAB komanda gali pasiūlyti produktus, atitinkančius klientų lūkesčius ir tikslingai sprendžiančius odos problemas.

Kosmetika prekybos centrams

Daugelis prekybos centrų siūlo savo prekės ženklo kosmetikos produktus, kurie išsiskiria vartotojui patrauklia kaina bei plačia įvairove. Žvelgiant iš prekybos centrų perspektyvos, „Private Label“ kosmetikos produktai siūlo daug privalumų, tokių kaip geresnis sąnaudų ir kainų valdymas, išaugęs lojalumas prekės ženklui ir didesnis pelnas. Taip pat, kontroliuodami savo kosmetikos prekės ženklą, jūs galėsite reaguoti į rinkos tendencijas ir klientams greičiau pasiūlyti inovatyvius produktus. THE LAB komanda gali sukurti plačią kosmetikos produktų įvairovę, kuri atitiks ne tik jūsų lūkesčius, tačiau ir pasižymės išskirtine kokybe bei efektyvumu.